hızlı tren saatleri                                              

Uşak Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Uşak

Uşak Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

 

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Uşak hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..

Alsancak – Uşak Tren Saatleri

07:20 ALSANCAK 22:04
07:27
HALKAPINAR 21:58
07:38 KARŞIYAKA 21:48
07:46 ÇİĞLİ 21:40
07:55 ULUKENT
08:05 MENEMEN 21:23
08:16 EMİRALEM 21:15
08:35 MURADİYE 20:52
08:42 HOROZKÖY 20:45
08:46 MANİSA 20:40
09:03 ÇOBANİSA 20:13
09:17 TURGUTLU 19:58
09:29 URGANLI 19:46
09:39 AHMETLİ 19:36
09:44 YARAŞLI 19:29
09:50 SART 19:23
10:00 SALİHLİ 19:15
10:05 GÜMÜŞÇAYI 19:07
10:10 KABAZLI 19:02
10:16 YEŞİLKAVAK 18:57
10:21 KÖSEALİ 18:51
10:29 KAVAKLIDERE 18:44
10:33 YENİKÖY 18:40
10:39 PİYADELER 18:34
10:45 Km. 165+340- 18:28
10:54 ALAŞEHİR 18:23
11:03 KİLLİK 18:10
11:07 KM 180+100 18:07
11:19 KONAKLAR 17:57
11:38 TÜRMENTEPE 17:41
11:56 GÜNEYKÖY 17:24
12:01 KM 211+150 17:18
12:11 EŞME 17:10
12:29 AHMETLER 16:51
12:48 İNAY 16:33
13:08 OVAKÖY 16:14
13:21 UŞAK 16:00