hızlı tren saatleri                                              

Mersin Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Mersin

Mersin Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

 

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Mersin hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..

Çukurova Mavi Treni Ankara – Mersin Saatleri

Ankara 20:05
Kayaş 20:23
Elmadağ 20:56
Irmak 21:25
Kırıkkale 21:48
Balışeyh 22:10
Çerikli 22:46
Yerköy 23:39
Şefaatlı 00:16
Kanlıca 00:47
Yenifakılı 01:05
Fehimli 01:17
Kayseri 01:45
Boğazköprü 02:16
İncesu 02:32
Yeşilhisar 02:59
Hüyük 03:30
Niğde 03:51
Bor 04:05
Bereket 04:19
Karalar 04:38
Km 236+620 04:56
Ulukışla 05:04
Gümüş 05:19
Çiftehan 05:38
Pozantı 05:58
Belemedik 06:11
Hacıkırı 06:29
Karaisalı Bucağı 06:39
Durak 06:52
Km 345-500 07:04
Yenice (Adana) 07:06
Adana 07:25
Mersin 09:20