hızlı tren saatleri                                              

Kars Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Kars

Kars Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Kars hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..
Tren Kalkış Saatleri ve Tren Varış Saatleri
Doğu Ekspresi Haydarpaşa Kalkış Saati: 07:05, Doğu Ekspresi Kars Varış Saati: 19:32 Sefer Günleri: Her gün
Doğu Ekspresi Kars Kalkış Saati: 15:15, Doğu Ekspresi Haydarpaşa Varış Saati: 05:04 Sefer Günleri: Her gün

Gerekli Bilgiler
Mesafe : 1928 km
Doğu Ekspresi Vagon Tipleri : Pulman, Örtülü Kuşetli, Yataklı Vagon, Yemekli Vagon
Doğu Ekspresi Haydarpaşa – Kars Saatleri

İstanbul (Haydarpaşa) 08:00
İstanbul (Söğütlüçeşme) 08:04
Bostancı 08:16
Pendik 08:37
Gebze 08:59
Hereke 09:15
Derince 09:30
İzmit 09:38
Arifiye 10:10
Ali Fuatpaşa 10:40
Pamukova (Sak.) 10:50
Osmaneli 11:14
Vezirhan 11:32
Bilecik 11:52
Karaköy 12:12
Ayvalı 12:22
Bozüyük 12:30
Eskişehir 13:15
Alpu 13:45
Beylikova 14:04
Yunusemre 14:28
Sazak 14:40
Beylikköprü 15:15
Polatlı 15:35
Malıköy 16:02
Esenkent 16:14
Sincan 16:27
Ankara 17:20
Kayaş 17:44
Elmadağ 18:24
Irmak 18:53
Kırıkkale 19:17
Çerikli 20:15
Yerköy 21:07
Şefaatlı 21:44
Sarıkent 22:02
Yenifakılı 22:36
Boğazköprü 23:48
Kayseri 00:23
Sarıoğlan 01:24
Karaözü 01:36
Yeniçubuk 01:51
Şarkışla 02:26
Bedirli 03:10
Sivas 04:21
Bostankaya 04:48
Ayvaz 05:31
Karagöl 05:48
Kangal 06:08
Çetinkaya 06:24
Avşar 06:45
Güneş 07:04
Göcentaşı 07:14
Cürek 07:33
Demirdağ 07:48
Divriği 07:58
Çaltı 08:26
Pingan 08:36
Bağıştaş 08:48
İliç 09:01
Güllübağ 09:21
Yahşiler 09:27
Eriç 09:42
Kemah 10:00
Alp 10:20
Erzincan 10:58
Tanyeri 11:28
Demirkapı 12:05
Mercan 12:31
Çadırkaya 12:46
Erbaş 13:02
Karasu 13:19
Aşkale 13:54
Kandilli 14:12
Ilıca (Erzm.) 14:39
Erzurum 15:05
Uzunahmet 15:30
Hasankale 15:59
Köprüköy 16:22
Horasan 16:58
Süngütaşı 17:36
Karaurgan 17:45
Topdağ 17:59
Sarıkamış 18:52
Selim 19:24
Kars 20:08

(Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi yol çalışmaları kapsamında seferlerine 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren HAYDARPAŞA seferlerine 24 ay süreyle ara verilmiştir.)