hızlı tren saatleri                                              

İzmir Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in İzmir

İzmir Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. İzmir hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..
Tren Kalkış ve Varış Saatleri

6 Eylül Ekspres Bandırma Kalkış Saati: 09:45 6 Eylül Ekspres Basmane Varış Saati: 15:20
Sefer Günleri: Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar

17 Eylül Ekspres Bandırma Kalkış Saati: 15:45 17 Eylül Ekspres Basmane Varış Saati: 21:30
Sefer Günleri: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Bilgiler
Karşıyaka varış/çıkış biletli yolcular geçici olarak Karşıyaka-Çiğli-Karşıyaka arasında otobüs aktarmalıdır.
İzmir Mavi Treni Ankara – İzmir (Basmane) Alsancak Saatleri

Ankara 19:50
Sincan 20:11
Polatlı 20:57
Eskişehir 23:00
Alayunt 00:07
Kütahya 00:21
Tavşanlı 01:10
Değirmisaz 01:49
Balıköy 02:02
Piribeyler 02:38
Sindirler 02:55
Dursunbey 03:13
Gazellidere 03:41
Balıkesir 04:55
Savaştepe 05:56
Soma 06:22
Kırkağaç 06:35
Akhisar 07:03
Saruhanlı 07:31
Manisa 07:48
Muradiye (Man.) 07:58
Ayvacık (İzm.) 08:09
Menemen 08:23
Ulukent 08:30
Çiğli 08:39
Karşıyaka 08:46
İzmir (Basmane) 09:02