hızlı tren saatleri                                              

Elazığ Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Elazığ

Elazığ Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Elazığ hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..

Van Gölü Ekspresi Haydarpaşa Kalkış Saati: 18:25, Van Gölü Ekspresi Elazığ Varış Saati: 23:20
Sefer Günleri: Haftada 2 gün işlerler; Haydarpaşa’dan Pazartesi,Cumartesi, Tatvan’dan Salı, Perşembe

Van Gölü Ekspresi Elazığ Kalkış Saati: 11:30, Van Gölü Ekspresi Haydarpaşa Varış Saati: 17:25
Sefer Günleri: Haftada 2 gün işlerler; Haydarpaşa’dan Pazartesi,Cumartesi, Tatvan’dan Salı, Perşembe

Bilgiler
Yol çalışmaları nedeniyle Haydarpaşa-Elazığ-Haydarpaşa arasında işler
Van Gölü Ekspresi Elazığ Tren Saatleri

1 HAYDARPAŞA-1560 16:15
2 SÖĞÜTLÜÇEŞME-1624 16:21
3 BOSTANCI-1522 16:33
4 PENDIK-1609 16:54
5 GEBZE-1552 17:13
6 DERİNCE-1537 17:42
7 İZMIT-1570 17:50
8 ARIFIYE-1512 18:22
9 AFUATPAŞA-1508 18:46
10 PAMUKOVA-1607 18:56
11 OSMANELİ-1606 19:20
12 BAYIRKÖY-1515 19:34
13 VEZİRHAN-1639 19:40
14 BILECIK-1520 20:03
15 KARAKÖY-1577 20:26
16 BOZÜYÜK-1523 20:42
17 ESKIŞEHIR-2435 21:36
18 ALPU-2431 22:07
19 ÇARDAKBAŞI-D-2430 22:19
20 BEYLİKOVA-2429 22:27
21 YALINLI-2427 22:40
22 YUNUSEMRE-2426 22:51
23 SAZAK-2425 23:02
24 BİÇER-2424 23:13
25 BEYLİKKÖPRÜ-2421 23:37
26 POLATLI-2612 23:56
27 TEMELLİ_D-2623 00:18
28 MALIKÖY-2601 00:24
29 SINCAN-2619 00:47
30 ANKARA-2503 01:33
31 KAYAŞ-2578 01:53
32 ELMADAĞ-2533 02:31
33 KURBAĞALI-2593 02:43
34 IRMAK-2562 03:06
35 YAHŞIHAN-2634 03:23
36 KIRIKKALE-2586 03:33
37 BALIŞIH-2511 03:57
38 ÇERİKLİ-2528 04:39
39 SEKİLİ-2618 05:20
40 YERKÖY-2638 05:53
41 KARAOSMAN-2571 06:07
42 CAFERLİ-2519 06:21
43 ŞEFAATLI-2621 06:34
44 SARIKENT-2523 06:54
45 KARASENİR_D-2574 07:08
46 KANLICA-2566 07:13
47 YENI FAKILI-2538 07:30
48 HİMMETDEDE-2552 08:07
49 KALKANCIK-2565 08:18
50 BOĞAZKÖPRÜ-2515 08:44
51 KAYSERI-2579 09:14
52 GÖMEÇ-4561 09:30
53 SARIOĞLAN-4635 10:13
54 KARAÖZÜ-4588 10:25
55 YENİÇUBUK-4558 10:40
56 İHSANLI-4579 10:57
57 ŞARKIŞLA-4649 11:15
58 HANLI-4572 11:39
59 GÖZMEN_D-4562 11:50
60 BEDIRLI-4514 11:59
61 KALIN-4582 12:32
62 SIVAS-4642 13:07
63 BOSTANKAYA-4518 13:34
64 ESKİKÖY-4554 14:06
65 KARAGÖL-4587 14:28
66 KANGAL-4585 14:48
67 ÇETİNKAYA-4533 15:04
68 DEMİRİZ-5519 15:30
69 AKÇAMAĞARA-D-5502 15:44
70 AKGEDIK-5503 15:57
71 HEKİMHAN-5547 17:01
72 MALATYA-5576 18:48
73 BATTALGAZİ-5532 19:06
74 FIRAT-5533 19:20
75 KM 282+200-5411 19:27
76 KM. 286+200 – D-5681 19:35
77 KUŞSARAYI-5509 19:46
78 PINARLI-5590 20:02
79 BASKIL-5505 20:26
80 ŞEFKAT-5605 20:46
81 YOLÇATI-5616 21:06
82 ELAZIĞ-5527 21:26

(Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi yol çalışmaları kapsamında seferlerine 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren HAYDARPAŞA seferlerine 24 ay süreyle ara verilmiştir.)