hızlı tren saatleri                                              

Balıkesir Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Balıkesir

Balıkesir Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

 

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Balıkesir hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..

Ege Ekspresi İzmir (Basmane) – Balıkesir Tren Saatleri

İzmir (Basmane) 06:50
Karşıyaka 06:55
Çiğli 07:00
Ulukent (İzm.) 07:31
Menemen 07:39
Emiralem 07:48
Ayvacık (İzm.) 07:57
Muradiye (Man.) 08:09
Horozköy 08:16
Manisa 08:25
Karaağaçlı 08:36
Saruhanlı 08:46
Hacırahmanlı 08:51
İshakçelebi 08:56
Kayışlar 09:08
Kapaklı 09:18
Akhisar 09:32
Sünnetçiler 09:45
Çobanhasan 09:52
Bakır 10:01
Kırkağaç 10:14
Soma 10:30
Savaştepe 11:00
Çalıköy 11:09
Soğucak 11:28
Çukurhüseyin 11:49
Balıkesir 12:20