hızlı tren saatleri                                              

Alsancak Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Alsancak

Alsancak Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

 

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Alsancak hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..

İzmir Mavi Treni Ankara – İzmir (Basmane) Alsancak Saatleri

Ankara 19:50
Sincan 20:11
Polatlı 20:57
Eskişehir 23:00
Alayunt 00:07
Kütahya 00:21
Tavşanlı 01:10
Değirmisaz 01:49
Balıköy 02:02
Piribeyler 02:38
Sindirler 02:55
Dursunbey 03:13
Gazellidere 03:41
Balıkesir 04:55
Savaştepe 05:56
Soma 06:22
Kırkağaç 06:35
Akhisar 07:03
Saruhanlı 07:31
Manisa 07:48
Muradiye (Man.) 07:58
Ayvacık (İzm.) 08:09
Menemen 08:23
Ulukent 08:30
Çiğli 08:39
Karşıyaka 08:46
İzmir (Alsancak) 09:02