hızlı tren saatleri                                              

Afyon Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Afyon

Afyon Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

 

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Afyon hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..

Bilgiler

Karşıyaka Servis Otobüsü kalkış-varış saatidir. Geçici olarak Karşıyaka – Çiğli – Karşıyaka otobüs aktarmalıdır…

06:55 ALSANCAK
07:02 07:04
HALKAPINAR
07:00 KARŞIYAKA ( * )
07:21 07:23 ÇİĞLİ
07:29 07:31 ULUKENT
07:37 07:39 MENEMEN
07:47 07:48 EMİRALEM
07:55 07:57 AYVACIK
08:08 08:09 MURADİYE
08:15 08:16 HOROZKÖY
08:21 08:25 MANİSA
08:35 08:36 KARAAĞAÇLI
08:43 08:46 SARUHANLI
08:50 08:51 HACIRAHMANLI
08:55 08:56 İSHAKÇELEBİ
09:07 09:08 KAYIŞLAR
09:15 09:18 KAPAKLI
09:28
09:32
AKHİSAR
09:44 09:45 SÜNNETÇİLER
09:51 09:52 ÇOBANHASAN
09:59 10:01 BAKIR
10:12 10:14 KIRKAĞAÇ
10:26 10:30 SOMA
10:58 11:00 SAVAŞTEPE
11:08 11:09 ÇALIKÖY
11:26 11:28 SOĞUCAK
11:45 11:49 ÇUKURHÜSEYİN
12:06 12:20 BALIKESIR
12:34 12:35 ÇANDIR
12:47 12:48 NUSRAT
13:07 13:09 MEZİTLER
13:17 13:18 KİREÇ
13:27 13:28 DADA
13:44 13:45 GAZELLİDERE
13:56 13:57 SELİMAĞA
14:09 14:11 DURSUNBEY
14:26 14:28 SİNDİRLER
14:44 14:45 PİRİBEYLER
15:04 15:05 GÖKÇEDAĞ
15:20 15:22 BALIKÖY
15:34 15:35 DEĞİRMİSAZ
15:47 15:48 DEMİRLİ
16:02 16:04 EMİRLER
16:16 16:18 TAVŞANLI
16:33 16:34 GÜZELYURT
16:36 16:37 KM. 41+500
16:44 16:46
KÖPRÜÖREN
16:55 16:56 DEMİRCİÖREN
17:08 17:11 KÜTAHYA
17:21 17:22 ALAYUNT MÜS.
17:40 17:41 ÇÖĞÜRLER
17:54 17:55 DEĞİRMENÖZÜ
18:05 18:06 DÖĞER
18:20 18:21 İHSANİYE
18:32 18:33 HAMAM
18:51 AFYON ALİ ÇETİNKAYA