hızlı tren saatleri                                              

Adana Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Adana

Adana Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Adana hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..
Tren Saatleri
İçanadolu Mavi Treni Haydarpaşa Kalkış Saati: 23:50, İçanadolu Mavi Treni Adana Varış Saati: 18:40
Sefer Günleri: Her gün

İçanadolu Mavi Treni Adana Kalkış Saati: 14:00, İçanadolu Mavi Treni Haydarpaşa Varış Saati: 08:58
Sefer Günleri: Her gün

Bilgiler
Mesafe : 1116 km
İçanadolu Mavi Treni vagon tipleri : Pulman, Yataklı, Yemekli
İçanadolu Mavi Treni Haydarpaşa – Adana Saatleri

İstanbul (Haydarpaşa) 23:50
İstanbul (Söğütlüçeşme) 23:55
Bostancı 00:06
Pendik 00:27
Gebze 00:56
İzmit 01:30
Arifiye 01:56
Ali Fuatpaşa 02:18
Osmaneli 02:49
Sarmaşık 02:59
Bilecik 03:48
Bozüyük 04:20
Eskişehir (Enveriye) 05:11
Kızılinler 05:26
Gökçekısık 05:38
Sabuncupınar 05:59
Uluköy 06:13
Alayunt Müselles 06:51
Alayunt 06:27
Kütahya 06:39
Çöğürler 07:11
Döğer 07:38
İhsaniye 07:53
Hamam 08:06
Afyonkarahisar 08:34
Çay 09:10
Sultandağı 09:31
Akşehir 09:52
Argıthan 10:14
Ilgın 10:41
Kadınhanı 11:03
Sarayönü 11:23
Meydan 11:39
Konya 12:29
Çumra 13:05
Arıkören 13:21
Karaman 13:54
Sudurağı 14:09
Ayrancı (Derbent) 14:32
Ereğli (Konya) 15:08
Çakmak 15:31
Ulukışla 16:13
Gümüş 16:31
Çiftehan 16:50
Pozantı 17:09
Belemedik 17:22
Hacıkırı 17:40
Karaisalı Bucağı 17:50
Durak 18:03
Km 345-500 18:18
Yenice (Adana) 18:21
Adana 18:40