Söke – Aydın – Nazilli Bölgesel Tren Saatleri

Posted on 14th Haziran 2012 in Bölgesel Tren Saatleri

Söke – Aydın – Nazilli Tren Saatleri

TRENLER 32361 32363 (*) 32365 (*)
İSTASYONLAR SÖKE – NAZİLLİ SÖKE – AYDIN SÖKE – NAZİLLİ
SÖKE 06:30 10:40 14:15
SAZLIKÖY 06:38 10:48 14:23
ORTAKLAR 06:58 11:08 14:42
GERMENCİK 07:07 11:17 14:52
İNCİRLİOVA 07:18 11:28 15:03
AYDIN 07:29 11:37 15:15
UMURLU 07:41 15:26
KÖŞK 07:50 15:35
KARAALİ 07:58 15:43
SULTANHİSAR 08:02 15:47
ATÇA 08:09 15:54
İSABEYLİ 08:15 16:00
NAZİLLİ 08:21 16:06

 

Nazilli – Aydın – Söke Tren Saatleri

TRENLER 32362 32364 32366
İSTASYONLAR NAZİLLİ – SÖKE AYDIN – SÖKE NAZİLLİ SÖKE
NAZİLLİ 08:35 16:45
İSABEYLİ 08:41 16:51
ATÇA 08:47 16:57
SULTANHİSAR 08:54 17:05
KARAALİ 08:58 17:09
KÖŞK 09:06 17:17
UMURLU 09:15 17:26
AYDIN 09:27 12:30 17:39
İNCİRLİOVA 09:36 12:39 17:49
GERMENCİK 09:47 12:50 18:00
ORTAKLAR 09:57 13:03 18:13
SAZLIKÖY 10:12 13:18 18:28
SÖKE 10:19 13:25 18:35
comments: 3 »

3 Responses to “Söke – Aydın – Nazilli Bölgesel Tren Saatleri”

  1. mustafa diyor ki:

    çok işe yarıyor emeğe saygı :D

  2. mustafa diyor ki:

    çok işe yarıyor :D

  3. germencixli diyor ki:

    aboowww ne diyiniz siz lae

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>