hızlı tren saatleri                                              

Ankara Sincan – Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

Posted on 11th Haziran 2012 in Bölgesel Tren Saatleri

Ankara – Sincan – Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

ANKARA K 09:45 13:30 18:05
HİPODROM K 09:50 13:35 18:10
MARŞANDİZ K 09:55 13:40 18:15
SİNCAN K 10:09 13:54 18:30
TÜRKOBASI K 10:25 14:10 18:46
MALIKÖY K 10:31 14:16 18:52
TEMELLİ K 10:36 14:21 18:57
POYRAZ K 10:41 14:26 19:02
YENİDOĞAN K 10:46 - -
POLATLI V 10:58 14:41 19:17

Polatlı – Sincan – Ankara Bölgesel Tren Saatleri

POLATLI K 07:00 11:45 16:00
POYRAZ K 07:15 12:00 16:15
TEMELLİ K 07:20 12:05 16:21
MALIKÖY K 07:25 12:10 16:26
TÜRKOBASI K 07:31 12:16 16:32
SİNCAN K 07:47 12:32 16:48
MARŞANDİZ K 08:02 12:47 17:02
HİPODROM K 08:09 12:53 17:08
ANKARA V 08:13 12:57 17:13
comments: 0 »

Ankara – Kırıkkale – Ankara Bölgesel Tren Saatleri

Posted on 11th Haziran 2012 in Bölgesel Tren Saatleri

Danışma : 0 (312) 311 06 20 – (312)21-22-23 (Ankara)

Ankara – Kırıkkale – Ankara Bölgesel Tren Saatleri

 

22570 22572 22571 22573
ANKARA 09:40 17:55 KIRIKKKALE 06:00 14:05
KAYAŞ 09:53 18:11 YAHŞİHAN 06:06 14:11
HASANOĞLAN 10:15 18:34 IRMAK 06:23 14:28
LALABEL 10:21 18:40 KILIÇLAR xxxxxx 14:41
ELMADAĞ 10:30 18:49 KURBAĞALI xxxxxx xxxxxx
KURBAĞALI xxxxxx xxxxxx ELMADAĞ 06:57 15:06
KILIÇLAR 10:50 xxxxxx LALABEL 07:08 15:17
IRMAK 11:09 19:17 HASANOĞLAN 07:13 15:23
YAHŞİHAN xxxxxx 19:35 KAYAŞ 07:33 15:43
KIRIKKALE 11:32 19:43 ANKARA 07:48 16:02
comments: 0 »