hızlı tren saatleri                                              

Manisa – Alaşehir – Manisa Bölgesel Tren Saatleri

Posted on 13th Haziran 2012 in Bölgesel Tren Saatleri

Manisa – Alaşehir Tren Saatleri

TRENLER 32525 32527
İSTASYONLAR MANİSA – ALAŞEHİR MANİSA – ALAŞEHİR
MANİSA 12:15 18:05
ÇOBANİSA 12:28 18:18
TURGUTLU 12:42 18:32
URGANLI 12:53 18:43
AHMETLİ 13:03 18:53
YARAŞLI 13:08 18:58
SART 13:14 19:04
SALİHLİ 13:24 19:14
GÜMÜŞÇAYI 13:29 19:19
KABAZLI 13:34 19:24
YEŞİLKAVAK 13:40 19:30
KÖSEALİ 13:45 19:35
KAVAKLIDERE 13:53 19:43
YENİKÖY 13:57 19:47
PİYADELER 14:03 19:53
Km. 165+340- 14:09 19:59
ALAŞEHİR 14:14 20:04

 

Alaşehir – Manisa Tren Saatleri

TRENLER 32526 32528
İSTASYONLAR ALAŞEHİR – MANİSA ALAŞEHİR- MANİSA
ALAŞEHİR 05:30 15:10
Km. 165+340- 05:35 15:15
PİYADELER 05:41 15:21
YENİKÖY 05:47 15:27
KAVAKLIDERE 05:51 15:31
KÖSEALİ 05:58 15:38
YEŞİLKAVAK 06:04 15:44
KABAZLI 06:09 15:49
GÜMÜŞÇAYI 06:14 15:54
SALİHLİ 06:20 16:00
SART 06:28 16:08
YARAŞLI 06:34 16:14
AHMETLİ 06:40 16:20
URGANLI 06:49 16:29
TURGUTLU 07:01 16:41
ÇOBANİSA 07:13 16:53
MANİSA 07:25 17:05
comments: 0 »

Islahiye – Mersin -Islahiye Tren Saatleri

Posted on 13th Haziran 2012 in Bölgesel Tren Saatleri

ISLAHIYE – MERSIN -ISLAHIYE TREN SAATLERI

VARIŞ KALKIŞ
ISLAHİYE X 07:23
Türkbahçe 07:30 07:31
Fevzipaşa 07:36 07:38
Ayran 07:53 07:54
Bahçe Şehir 08:00 08:01
Bahçe 08:04 08:08
Taşoluk DURMAZ
Yarbaşı 08:22 08:23
Mamure 08:36 08:37
Osmaniye 08:45 08:47
Toprakkale 08:56 08:57
Günyazı DURMAZ
Ceyhan 09:19 09:21
Yakapınar 09:36 09:37
İncirlik 09:49 09:51
ADANA 10:00 10:03
Şakirpaşa 10:07 10:08
Şehitlik 10:12 10:13
Zeytinli 10:20 10:21
Yenice 10:28 10:30
Tarsus 10:43 10:44
Huzurkent 10:50 10:51
Taşkent 10:56 10:57
Karacailyas 11:02 11:03
Tırmıl 11:06 11:07
MERSİN 11:13 X

MERSIN -ISLAHIYE – MERSIN TREN SAATLERI

VARIŞ KALKIŞ
MERSİN X 17:20
Tırmıl 17:26 17:27
Karacailyas 17:30 17:31
Taşkent 17:36 17:37
Huzurkent 17:41 17:42
Tarsus 17:48 17:49
Yenice 18:02 18:04
Zeytinli 18:11 18:12
Şehitlik 18:19 18:20
Şakirpaşa 18:24 18:25
ADANA 18:29 18:35
İncirlik 18:45 18:46
Yakapınar 18:58 18:59
Ceyhan 19:14 19:16
Günyazı DURMAZ
Toprakkale 19:38 19:42
Osmaniye 19:49 19:51
Mamure 19:58 19:59
Yarbaşı 20:13 20:14
Taşoluk DURMAZ
Bahçe 20:29 20:31
Bahçe Şehir 20:35 20:36
Ayran 20:42 20:43
Fevzipaşa 20:54 20:57
Türkbahçe 21:01 21:02
ISLAHİYE 21:09 X
comments: 0 »