Manisa Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Manisa

Manisa Hızlı Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

 

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Manisa hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..

Karesi Ekspresi Ankara– Manisa Tren Saatleri

Ankara 17:50
Sincan 18:13
Malıköy 18:37
Temelli 18:44
Polatlı 19:11
Beylikköprü 19:36
Biçer 20:00
Sazak 20:11
Yunusemre 20:23
Yalınlı 20:34
Beylikova 20:48
Alpu 21:05
Eskişehir 21:45
Sabuncupınar 22:29
Alayunt 22:54
Kütahya 23:08
Tavşanlı 00:00
Emirler 00:14
Değirmisaz 00:40
Balıköy 00:53
Gökçedağ 01:10
Piribeyler 01:30
Dursunbey 02:04
Gazellidere 02:36
Mezitler 03:01
Balıkesir 03:52
Soğucak 04:35
Savaştepe 04:58
Soma 05:24
Kırkağaç 05:37
Akhisar 06:05
Saruhanlı 06:33
Manisa 06:50

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>