hızlı tren saatleri                                              

Sivas Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Sivas

Sivas Tren Bileti Satış Hattı: (312) 441 50 10

Tren seferleri ve bilet fiyatları gibi konulara yukarıdaki numaradan ulaşabilirsiniz. Sivas hızlı tren bilet rezervasyon ve satış işlemleri ile ilgili yetkili numarayı arayabilirsiniz..

Doğu Ekspresi Haydarpaşa – Sivas Saatleri

İstanbul (Haydarpaşa) 08:00
İstanbul (Söğütlüçeşme) 08:04
Bostancı 08:16
Pendik 08:37
Gebze 08:59
Hereke 09:15
Derince 09:30
İzmit 09:38
Arifiye 10:10
Ali Fuatpaşa 10:40
Pamukova (Sak.) 10:50
Osmaneli 11:14
Vezirhan 11:32
Bilecik 11:52
Karaköy 12:12
Ayvalı 12:22
Bozüyük 12:30
Eskişehir 13:15
Alpu 13:45
Beylikova 14:04
Yunusemre 14:28
Sazak 14:40
Beylikköprü 15:15
Polatlı 15:35
Malıköy 16:02
Esenkent 16:14
Sincan 16:27
Ankara 17:20
Kayaş 17:44
Elmadağ 18:24
Irmak 18:53
Kırıkkale 19:17
Çerikli 20:15
Yerköy 21:07
Şefaatlı 21:44
Sarıkent 22:02
Yenifakılı 22:36
Boğazköprü 23:48
Kayseri 00:23
Sarıoğlan 01:24
Karaözü 01:36
Yeniçubuk 01:51
Şarkışla 02:26
Bedirli 03:10
Sivas 04:21