Ankara Sincan – Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

Posted on 11th Haziran 2012 in Bölgesel Tren Saatleri

Ankara – Sincan – Polatlı Bölgesel Tren Saatleri

ANKARA K 09:45 13:30 18:05
HİPODROM K 09:50 13:35 18:10
MARŞANDİZ K 09:55 13:40 18:15
SİNCAN K 10:09 13:54 18:30
TÜRKOBASI K 10:25 14:10 18:46
MALIKÖY K 10:31 14:16 18:52
TEMELLİ K 10:36 14:21 18:57
POYRAZ K 10:41 14:26 19:02
YENİDOĞAN K 10:46 - -
POLATLI V 10:58 14:41 19:17

Polatlı – Sincan – Ankara Bölgesel Tren Saatleri

POLATLI K 07:00 11:45 16:00
POYRAZ K 07:15 12:00 16:15
TEMELLİ K 07:20 12:05 16:21
MALIKÖY K 07:25 12:10 16:26
TÜRKOBASI K 07:31 12:16 16:32
SİNCAN K 07:47 12:32 16:48
MARŞANDİZ K 08:02 12:47 17:02
HİPODROM K 08:09 12:53 17:08
ANKARA V 08:13 12:57 17:13
comments: 0 »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comment

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>