hızlı tren saatleri                                              

TCDD Hızlı Tren Saatleri

Posted on 6th Haziran 2012 in Hızlı Tren Saatleri

ankara tren saatleri konya tren saatleri  eskişehir tren saatleri  istanbul tren saatleri
izmir tren saatleri kars tren saatleri  elazığ tren saatleri  adana tren saatleri
sivas tren saatleri balıkesir tren saatleri  diyarbakır tren saatleri  malatya tren saatleri
zonguldak tren saatleri çankırı tren saatleri  aydın tren saatleri  denizli tren saatleri
manisa tren saatleri uşak tren saatleri  alsancak tren saatleri  samsun tren saatleri
batman tren saatleri mersin tren saatleri  gaziantep tren saatleri  afyon tren saatleri

(Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi yol çalışmaları kapsamında seferlerine 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren HAYDARPAŞA seferlerine 24 ay süreyle ara verilmiştir.)

Zonguldak – Çankırı Tren Saatleri

Posted on 14th Haziran 2012 in Bölgesel Tren Saatleri

ZONGULDAK – ÇANKIRI EKSPRESİ TREN SAATLERİ

21625 İSTASYONLAR 21626
VARIŞ KALKIŞ VARIŞ KALKIŞ
- 08:00 ZONGULDAK 22:00 -
08:06 08:07 KİLİMLİ 21:52 21:53
08:12 08:14 ÇATALAĞZI 21:47 21:48
08:17 08:18 IŞIKVEREN 21:42 21:43
08:29 08:30 FİLYOS 21:30 21:32
08:41 08:42 SALTUKOVA 21:19 21:20
08:53 09:11 ÇAYCUMA 21:06 21:08
09:16 09:17 KAYIKÇILAR 20:59 21:00
09:21 09:22 BAKACAKKADI 20:54 20:55
09:29 09:30 GÖKÇEBEY 20:46 20:48
09:43 09:45 KAYADİBİ 20:32 20:33
09:58 09:59 YEŞİLYENİCE 20:16 20:18
10:08 10:09 BALIKISIK 20:06 20:07
10:42 10:25 BOLKUŞ 19:50 19:51
10:37 10:40 KARABÜK 19:36 19:39
10:44 10:45 ÜLKÜ 19:31 19:32
11:01 11:02 CİLDİKISIK 19:14 19:15
11:27 11:28 ESKİPAZAR 18:48 18:49
11:39 11:40 ORTAKÖY 18:36 18:37
11:54 11:55 İSMETPAŞA 18:22 18:23
12:11 12:12 KURTÇİMENİ 18:05 18:06
12:23 12:24 ÇERKEŞ 17:53 17:54
12:33 12:34 SAÇAKKÖY 17:42 17:43
12:40 12:41 ATKARACALAR 17:36 17:37
12:45 12:46 ÇARDAK2 17:30 17:31
12:51 12:52 ÇAVUNDUR 17:25 17:26
13:03 13:04 KURŞUNLU 17:13 17:14
13:15 13:16 SUMUCAK 17:01 17:02
13:20 13:21 YAMUKÖREN 16:55 16:56
13:31 13:32 GÖLLÜCE 16:44 16:46
13:52 13:53 ILDIZIM 16:23 16:24
13:58 13:59 KAYAÇİVİ 16:16 16:17
14:09 14:11 GÜMÜŞDÜVEN 16:05 16:06
14:26 - ÇANKIRI - 15:50
comments: 0 »

Zonguldak – Karabük – Zonguldak Bölgesel Trenleri Saatleri

Posted on 14th Haziran 2012 in Bölgesel Tren Saatleri

Bilgi

Danışma : 0(372) 251 15 14 (Zonguldak 24 saat açık) – 0(370) 424 15 49 (Karabük 24 saat açık)

Zonguldak – Karabük Bölgesel Tren Saatleri

21601 21603 21605 21611 21619 21623
ZONGULDAK 07:00 13:40 17:50 09:00 16:58 20:45
KAPUZ 07:04 13:44 17:54 09:04 17:02 20:49
İNAĞZI 07:08 13:48 17:58 09:08 17:06 xxxxxx
KİLİMLİ 07:11 13:51 18:01 09:11 17:09 20:56
ÇATALAĞZI 07:17 13:57 18:07 09:17 17:15 21:02
IŞIKVEREN 07:23 14:03 18:14 09:23 17:21 21:08
KAZKÖY 07:26 14:06 18:17 09:26 17:24 21:11
MUSLU 07:29 14:09 18:20 09:29 17:27 21:14
GÖBÜ 07:34 14:14 18:25 09:34 17:32 21:19
TÜRKALİ 07:38 14:18 18:29 09:38 17:36 21:23
FİLYOS 07:44 14:24 18:35 09:44 17:43 21:29
SEFERCİK 07:50 14:30 18:41 09:51 17:49 21:35
GÖKÇELER 07:54 14:34 18:45 09:55 17:53 21:39
DERECİKÖREN 07:57 14:37 18:48 09:58 17:56 21:42
SALTUKOVA 08:04 14:44 18:56 10:05 18:03 21:49
KİREMİTHANE 08:10 14:50 19:02 10:11 18:10 21:54
AKYAMAÇ 08:14 14:54 19:06 10:15 18:14 21:58
ÇAYCUMA 08:22 15:02 19:14 10:23 18:22 22:08
AHATLI 08:27 15:07 19:19 10:28 18:27 22:11
KAYIKÇILAR 08:31 15:11 19:23 10:32 18:31 22:15
BAKACAKKADI 08:37 15:17 19:29 10:38 18:37 22:21
ÜÇBURGU 08:41 xxxxxx xxxxxx 10:42 18:41 22:25
GÖKÇEBEY 08:47 15:25 19:37 10:48 18:47 22:31
KAYADİBİ 09:03 15:43 19:55 11:04 22:46
ÇAMLARALTI 09:09 15:49 20:01 11:10 22:51
IBRICAK 09:15 15:55 20:07 11:16 22:57
CEBECİLER xxxxxx 16:00 20:12 xxxxxx xxxxxx
YEŞİLYENİCE 09:23 16:05 20:17 11:24 23:05
KÖLEMEN 09:31 16:13 20:25 11:32 23:12
BALKISIK 09:36 16:18 20:30 11:37 23:17
BOLKUŞ 09:53 16:35 20:47 11:54 23:33
PİRİNÇLİK 09:59 xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx
KARABÜK 10:09 16:51 21:01 12:08 23:48

 

Karabük- Zonguldak Bölgesel Tren Saatleri

 

21602 21604 21608 21610 21612 21624
KARABÜK 07:25 12:40 18:20 15:20 05:30
BOLKUŞ 07:37 12:53 18:32 15:34 05:42
BALIKISIK 07:54 13:10 18:49 15:49 05:58
KÖLEMEN 08:00 13:16 18:55 15:55 06:03
YEŞİLYENİCE 08:07 13:23 19:02 16:02 06:10
CEBECİLER xxxx 13:28 xxxxxx 16:09 xxxxxx
IBRICAK 08:15 13:32 19:09 16:14 06:18
ÇAMLARALTI 08:21 13:38 19:15 16:20 06:24
KAYADİBİ 08:27 13:44 19:21 16:26 06:30
GÖKÇEBEY 05:50 08:44 14:01 19:38 16:43 06:46
ÜÇBURGU 05:54 08:52 14:07 xxxxxx 16:49 06:51
BAKACAKKADI 05:58 08:56 14:11 19:47 16:53 06:55
KAYIKÇILAR 06:03 09:01 14:16 19:52 16:58 07:00
AHATLI 06:07 09:05 14:20 xxxxxx 17:02 07:04
ÇAYCUMA 06:12 09:10 14:26 19:59 17:07 07:09
AKYAMAÇ 06:20 09:18 14:34 20:07 17:15 07:16
KİREMİTHANE 06:24 09:22 14:38 20:11 17:19 07:20
SALTUKOVA 06:29 09:27 14:43 20:16 17:24 07:25
DERECİKÖREN 06:36 09:34 14:51 20:23 17:30 07:31
GÖKÇELER 06:39 09:37 14:54 xxxxxx 17:33 07:34
SEFERCİK 06:43 09:41 14:58 xxxxxx 17:37 07:38
FİLYOS 06:48 09:46 15:03 20:31 17:42 07:43
TÜRKALİ 06:54 09:52 15:09 20:37 17:48 07:49
GÖBÜ 06:59 09:57 15:14 20:42 17:53 07:54
MUSLU 07:04 10:02 15:19 20:47 17:58 07:59
KAZKÖY 07:07 10:05 15:22 20:50 18:01 08:02
IŞIKVEREN 07:10 10:08 15:25 20:53 18:04 08:05
ÇATALAĞZI 07:15 10:13 15:30 20:58 18:09 08:10
KİLİMLİ 07:23 10:20 15:37 21:05 18:16 08:18
İNAĞZI 07:26 xxxxxx 15:40 xxxxxx 18:19 xxxxxx
KAPUZ 07:30 10:26 15:44 21:11 18:23 08:24
ZONGULDAK 07:35 10:31 15:49 21:16 18:28 08:29
comments: 0 »